cisco-glc-bx-10d-fiberend-bidi-sfp
  • cisco-glc-bx-10d-fiberend-bidi-sfp

Cisco GLC-BX-10D Uyumlu Fiberend 1G-BS5531-LR 1000Base-BX 20km 1550nm/1310nm LC BiDi SFP Transceiver

Fiberend 1G-BS5531-LR

36,00 $
Vergi hariç
Adet

  • Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği
  • 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi

Bilgi kartı

Ürün Kodu
GLC-BX-10D
Uyumlu Marka
Cisco
Transceiver Tipi
BIDI SFP
Üretici
Fiberend
Üretici Kodu
1G-BS5531-LR
Dalga Boyu
1550nm/1310nm
Max Veri Transferi
1.25Gb/s
Bağlantı Arayüzü
LC Simplex
Kablo Tipi
SMF
Max Kablo Mesafesi
20km
DOM Desteği
Var
Optik Bileşenler
1550nm DFP
TX Power
-9 to -3dBm
RX Hassasiyeti
<-25dBm
Çalışma Sıcaklığı
0°C ~ +70°C

İndirme

Fiberend 1G-BS5531-LR Datasheet

İndirme (462.41k)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: