cisco-glc-bx-u-i-uyumlu-fiberend-1g-bs3149-lri
  • cisco-glc-bx-u-i-uyumlu-fiberend-1g-bs3149-lri

Cisco GLC-BX-U-I Uyumlu Fiberend 1G-BS3149-LRI 1Gb/s 20km 1310nm/1490nm LC Endüstriyel BiDi SFP Transceiver

Cisco GLC-BX-U-I

24,50 $
Vergi hariç
Adet
Tedarik süresi 15gün

  • Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği
  • 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi

Bilgi kartı

Ürün Kodu
GLC-BX-U-I
Uyumlu Marka
Cisco
Transceiver Tipi
BIDI SFP
Üretici
Fiberend
Üretici Kodu
1G-BS3149-LRI
Dalga Boyu
1310nm/1490nm
Max Veri Transferi
1.25Gb/s
Bağlantı Arayüzü
LC Simplex
Kablo Tipi
SMF
Max Kablo Mesafesi
20km
DOM Desteği
Var
Optik Bileşenler
1310nm FP
TX Power
-9 to -3dBm
RX Hassasiyeti
<-25dBm
Çalışma Sıcaklığı
-40°C ~ +85°C

İndirme

Fiberend 1G-BS3149-LR Datasheet

İndirme (781.11k)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: