Cisco SFP-10G-LR/ SFP-10G-LR-S ile Uyumlu Fiberend 10G-S-LR 10Gb/s 10km 1310nm LC SFP+ Transceiver

Cisco SFP-10G-LR

90,00 $
Vergi hariç
Adet

  • Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği
  • 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi

Bilgi kartı

Ürün Kodu
SFP-10G-LR
Uyumlu Marka
Cisco
Transceiver Tipi
SFP+
Üretici
Fiberend
Üretici Kodu
10G-S-LR
Dalga Boyu
1310nm
Max Veri Transferi
10.3Gb/s
Bağlantı Arayüzü
LC Duplex
Kablo Tipi
SMF
Max Kablo Mesafesi
10km
DOM Desteği
Var
Optik Bileşenler
Uncooled 1310nm DFB
TX Power
-8.2 to +0.5dBm
RX Hassasiyeti
<-14.4dBm
Çalışma Sıcaklığı
0°C ~ +70°C

İndirme

Fiberend 10G-S-LR Datasheet

İndirme (760.44k)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: