Fiberend 10G-S-SR 10Gb/s 300m 850nm LC 10GBase-SR SFP+ Transceiver - 3 Yıl Garanti

10GBASE-SR SFP+ - OEM

70,00 $
Vergi hariç

Ürün özelleştirme

Sepete ekleyebilmek için özelleştirmenizi kaydetmeyi unutmayın
  • maksimum 250 karakter
  • maksimum 250 karakter
Adet

  • Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği
  • 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi

Bilgi kartı

Uyumlu Marka
OEM
Transceiver Tipi
SFP+
Üretici
Fiberend
Üretici Kodu
10G-S-SR
Dalga Boyu
850nm
Max Veri Transferi
10.3Gb/s
Bağlantı Arayüzü
LC Duplex
Kablo Tipi
MMF
Max Kablo Mesafesi
300m
DOM Desteği
Var
Optik Bileşenler
VCSEL 850nm
TX Power
-5 to -1dBm
RX Hassasiyeti
<-9.9dBm
Çalışma Sıcaklığı
0°C ~ +70°C

İndirme

Fiberend 10G-S-SR Datasheet

İndirme (756.04k)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: