Huawei SFP-10G-ZR compatible sfp-plus mini gbic
  • Huawei SFP-10G-ZR compatible sfp-plus mini gbic
  • Huawei SFP-10G-ZR compatible sfp-plus mini gbic side view
  • Huawei SFP-10G-ZR compatible sfp-plus mini gbic zoomed

Huawei SFP-10G-ZR Uyumlu Fiberend 10G-S-ZR 10GBase-ZR SFP+ Transceiver

Huawei SFP-10G-ZR

725,00 $
Vergi hariç
Adet
Tedarik süresi 15gün

  • Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği
  • 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi

Bilgi kartı

Ürün Kodu
SFP-10G-ZR
Uyumlu Marka
Huawei
Transceiver Tipi
SFP+
Üretici
Fiberend
Üretici Kodu
10G-S-ZR
Dalga Boyu
1550nm
Max Veri Transferi
10.3Gb/s
Bağlantı Arayüzü
LC Duplex
Kablo Tipi
SMF
Max Kablo Mesafesi
80km
DOM Desteği
Var
Optik Bileşenler
Cooled 1550nm EML
TX Power
0 to 4dBm
RX Hassasiyeti
<-24dBm
Çalışma Sıcaklığı
0°C ~ +70°C

İndirme

Fiberend 10G-S-ZR Datasheet

İndirme (773.27k)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: