Cisco QSFP-40G-LR4/ QSFP-40G-LR4-S
  • Cisco QSFP-40G-LR4/ QSFP-40G-LR4-S
  • Cisco QSFP-40G-LR4/ QSFP-40G-LR4-S side view
  • Cisco QSFP-40G-LR4/ QSFP-40G-LR4-S side view-2
  • Cisco QSFP-40G-LR4/ QSFP-40G-LR4-S new in box NIB

Cisco QSFP-40G-LR4/ QSFP-40G-LR4-S ile Uyumlu Fiberend 40G-Q-LR4 40Gb/s 10km 1310nm LC QSFP+ Transceiver

Cisco QSFP-40G-LR4

575,00 $
Vergi hariç
Adet
Tedarik süresi 15gün

  • Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği
  • 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi

Bilgi kartı

Ürün Kodu
QSFP-40G-LR4
Uyumlu Marka
Cisco
Transceiver Tipi
QSFP+
Üretici
Fiberend
Üretici Kodu
40G-Q-LR4
Dalga Boyu
4 Kanal(nm):1271-1331
Max Veri Transferi
40Gb/s
Bağlantı Arayüzü
LC Duplex
Kablo Tipi
SMF
Max Kablo Mesafesi
10km
DOM Desteği
Var
TX Power
-7 to +2.3dBm
RX Hassasiyeti
<-11.5dBm
Çalışma Sıcaklığı
0°C ~ +70°C

İndirme

Fiberend 40G-Q-LR4

İndirme (1.04M)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: