Cisco QSFP-40G-SR-BD
  • Cisco QSFP-40G-SR-BD
  • Cisco QSFP-40G-SR-BD form
  • Cisco QSFP-40G-SR-BD LC
  • Cisco QSFP-40G-SR-BD side

Cisco QSFP-40G-SR-BD QSFP40G BiDi Short-reach Transceiver - Orijinal

Cisco QSFP-40G-SR-BD

395,00 $
Vergi hariç
Adet

  • Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği
  • 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi

Bilgi kartı

Ürün Kodu
QSFP-40G-SR-BD
Uyumlu Marka
Cisco
Transceiver Tipi
QSFP+
Dalga Boyu
832nm - 918nm
Max Veri Transferi
40Gb/s
Bağlantı Arayüzü
LC Duplex
Kablo Tipi
MMF
Max Kablo Mesafesi
150m
DOM Desteği
Var
Optik Bileşenler
VCSEL 850/900nm
TX Power
-4 to +5 dBm
RX Hassasiyeti
<-11 dBm
Çalışma Sıcaklığı
0°C ~ +70°C

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün: