alcatel-lucent-3HE00027AA-uyumlu-Fiberend 1G-S-SX
  • alcatel-lucent-3HE00027AA-uyumlu-Fiberend 1G-S-SX
  • alcatel-lucent-3HE00027AA-uyumlu-Fiberend 1G-S-SX-2
  • alcatel-lucent-3HE00027AA-uyumlu-Fiberend 1G-S-SX-3
  • alcatel-lucent-3HE00027AA-uyumlu-Fiberend 1G-S-SX-4

Alcatel-Lucent 3HE00027AA Uyumlu Fiberend 1G-S-SX 1Gb/s 550m 850nm LC SFP Transceiver

Alcatel-Lucent 3HE00027AA

25,00 $
Vergi hariç
Adet

  • Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği
  • 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi

Bilgi kartı

Ürün Kodu
3HE00027AA
Uyumlu Marka
Nokia (Alcatel)
Transceiver Tipi
SFP
Üretici
Fiberend
Üretici Kodu
1G-S-SX
Dalga Boyu
850nm
Max Veri Transferi
1.25Gb/s
Bağlantı Arayüzü
LC Duplex
Kablo Tipi
MMF
Max Kablo Mesafesi
550m
DOM Desteği
Var
Optik Bileşenler
VCSEL 850nm
TX Power
-9 to -4dBm
RX Hassasiyeti
<-18dBm
Çalışma Sıcaklığı
0°C ~ +70°C

İndirme

Fiberend 1G-S-SX Datasheet

İndirme (877.93k)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: