aruba-j9150d-j9150a-uyumlu-sfp-plus-transceiver
  • aruba-j9150d-j9150a-uyumlu-sfp-plus-transceiver
  • aruba-j9150d-j9150a-uyumlu-sfp-plus-transceiver-side-view
  • aruba-j9150d-j9150a-uyumlu-sfp-plus-transceiver-back-view

Aruba Networks J9150D /J9150A Uyumlu Fiberend 10G-S-SR-H 10Gb/s 300m 850nm LC SFP+ Transceiver

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR (J9150D)

HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A)

70,00 $
Vergi hariç
Adet

  • Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği
  • 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi

Bilgi kartı

Ürün Kodu
J9150D
Uyumlu Marka
Aruba Networks
Transceiver Tipi
SFP+
Üretici
Fiberend
Üretici Kodu
10G-S-SR-H
Dalga Boyu
850nm
Max Veri Transferi
10.3Gb/s
Bağlantı Arayüzü
LC Duplex
Kablo Tipi
MMF
Max Kablo Mesafesi
300m
DOM Desteği
Var
Optik Bileşenler
VCSEL 850nm
TX Power
-5 to -1dBm
RX Hassasiyeti
<-9.9dBm
Çalışma Sıcaklığı
0°C ~ +70°C

İndirme

Fiberend 10G-S-SR Datasheet

İndirme (756.04k)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: