Cisco QSFP-40G-SR4/ QSFP-40G-SR4-S ile Uyumlu Fiberend 40G-Q-S01D 40Gb/s 150m 850nm MTP/MPO QSFP+ Transceiver

Cisco QSFP-40G-SR4

325,00 $
Vergi hariç
Adet

  • Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş Güçlü SSL Sertifikası ile Güvenli Alışveriş
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo Seçeneği
  • 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi

Bilgi kartı

Ürün Kodu
QSFP-40G-SR4
Uyumlu Marka
Cisco
Transceiver Tipi
QSFP+
Üretici
Fiberend
Üretici Kodu
40G-Q-S01D
Dalga Boyu
850nm
Max Veri Transferi
40Gb/s
Bağlantı Arayüzü
MTP/MPO
Kablo Tipi
MMF
Max Kablo Mesafesi
150m
DOM Desteği
Var
Optik Bileşenler
VCSEL 850nm
TX Power
-7.6 to +2.4dBm
RX Hassasiyeti
<-9.5dBm
Çalışma Sıcaklığı
0°C ~ +70°C

İndirme

Fiberend 40G-Q-S01D Datasheet

İndirme (818.05k)

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün: